Звернення голови районної ради напередодні поминальних днів

Шановні жителі району!

Зазвичай, через тиждень після свята Великодня починаються поминальні дні. У різних регіонах нашої країни їх ще називають проводами, гробками, батьківськими суботами, або ж Радоницею. І ми в ці дні за давнім звичаєм, звикли родиною йти на кладовище аби відвідати тих, кого з нами вже немає. Сенс поминальних днів полягає не в пікніках на могилах (що можна часто спостерігати і що суперечить духу поминальних днів!), а в посиленій молитві за наших близьких.

Але, нажаль, цього року, враховуючи карантинні обмеження, кожен із нас повинен зрозуміти, що дотримання норм, які можуть врятувати життя нам і нашим близьким – є пріоритетними в нинішніх умовах.

Карантин дещо змінює спосіб, у який ми відзначаємо дні пам’яті, проте їхня сутність залишається незмінною. Тому напередодні поминальних днів, хочу закликати кожного, задля уникнення ще більшого розповсюдження інфекційного захворювання, дослухатисядо слів Святих отців: згадаймо наших покійних рідних у домашній молитві та пом’янімо їх душу милостинею. Завдяки розвитку сучасних інформаційних технологій є можливість залишати онлайн-записки з іменами тих, хто дорогий вашому серцю: спочилих батьків, братів і сестер, друзів, коханих.

Давайте подумаємо про те, що поруч живуть сотні людей із груп ризику, які не мають можливості дотримуватися режиму карантину без нашої з вами допомоги.

Тільки спільними зусиллями, залишаючись свідомими та відповідальними, з дотримання всіх вимог задля попередження цієї хвороби, ми подолаємо епідемію, та всі ми повернемося до звичного життя більш згуртованими і сильними.

Дякую всім за відповідальне ставлення і розуміння, всім тим, хто дотримувався рекомендацій МОЗ та провів Великдень вдома. Сподіваюсь на ваше розуміння і в подальшому!

З повагою, голова Cтаробільської районної ради             М.Кулачка

Опубліковано в Звернення