Старобільська районна рада в умовах карантину продовжує приймати звернення

Старобільська районна рада в умовах карантину продовжує приймати звернення від юридичних та фізичних осіб через електронні засоби комунікацій. Працівниками виконавчого апарату ради через електронну пошту, соціальні мережі, телефонами надаються роз’яснення і консультації з  питань діяльності ради і її органів, а також щодо ситуації в районі в умовах карантину. Здійснюється опрацювання документів, виконання звернень, пропозицій юридичних осіб та громадян, підготовка відповідей на такі звернення.

Старобільська районна рада на період карантину працює, надаються консультації, звернення, пропозиції, запитання  від юридичних і фізичних осіб приймаються електронною поштою на електронну адресу:

stb-raysovet@ukr.net, а також за телефонами: (06461 22780, 21649, 24509,20563

Виконавчий апарат районної ради