Відбулася 40 сесія Старобільської районної ради

18 березня 2020 року відбулося засідання сорокової  сесії районної ради сьомого скликання. Сесія була скликана у зв’язку з розглядом невідкладних питаннь згідно листа  голови Старобільської районної адміністрації Євгена Погорєлого №01-22/556 від 17.03.2020 року у  зв’язку зі значною загрозою розповсюдження епідемії корона вірусу COVID-19, рішення засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  від 17.03.2020 р.  п.8 «зобов’язати голову Старобільської районної ради провести невідкладно позачергову сесію районної ради з метою прийняття рішення про фінансування заходів» та згідно п.2.3.7 Регламенту Старобільської районої ради сьомого скликання зі змінами.

У роботі сесії прийняли участь 21 депутат, були також запрошення керівники закладів охорони здоров’я, представники правоохоронних органів.

Депутатами були  розглянули проєкти  рішень:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2018 № 32/20 «Про районний бюджет Старобільського району на 2019 рік»
  2. Про звіт щодо виконання районного бюджету Старобільського району за 2019 рік
  3. Про надання дозволу на укладання договору оренди нежитловогоприміщення адміністративної будівлі Старобільської районної ради з Управлінням фінансів Старобільської районної державної адміністрації Луганської області з орендною платою у розмірі 1 (одна) грн
  4. Про введення до штатного розпису Комунального закладу «Старобільська дитяча школа мистецтв» додаткових штатних одиниць
  5. Про введення додаткових одиниць до штатного розпису Старобільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
  6. Про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2019 № 38/14«Про районний бюджет Старобільського району на 2020 рік»
  7. Про надання дозволу голові Старобільської районної державної адміністраціїна розподілення коштів резервного фонду між КНП «Старобільське РТМО Старобільської районної ради» та КНП Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради» у разі необхідності

Всі  представлені проєкти рішень прийняті більшістю голосів.

Окремо для інформації: в цілому згідно представленого на затвердження проєкту рішення   головним розпорядником (Старобільською райдержадміністрацією) додаткові бюджетні кошти були виділені медичним установам :

За бюджетною програмою 0212010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» збільшено 2 762 270 грн., в тому числі за КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» – 1 342 270 грн.:

• на заробітну плату з нарахуваннями – 804 000 грн.,
  • на придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів необхідних для надання медичної допомоги хворим на COVID–19 – 538 270 грн.,

та за КЕКВ 3210 «Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» – 1 420 000 грн., в т.ч. на придбання обладнання і предметів довгострокового користування.

За бюджетною програмою 0212111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» збільшено за КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям) придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів – 350 000 грн.)

Крім того затверджені за бюджетними програмами кошти для освітньої галузі району на капітальні ремонти .

На офіційному сайті Старобільської районної ради можна отримати інформацію щодо рішення, прийнятого на сороковій сесії районної ради, ознайомитись з результатом поіменного голосування.