Шановні мешканці Старобільського району та внутрішньо переміщенні особи.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України короно вірусу COVID-19» (зі змінами), статті 29 закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», розпорядження голови  Луганської обласної державної адміністрації – керівника Луганської обласної військово-цивільної адміністрації від 17.03.2020 № 204 «Про внесення змін до розпорядження голови  обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 12.03.2020 № 200», з метою запобігання поширенню на території України гострої распіраторної хвороби COVID-19, cпричиненої короно вірусом SARS-CoV-2, тимчасово з 18.03.2020 на період дії карантину обмежено доступ до адміністративної будівлі Старобільської районної ради та призупинено проведення особистого прийому громадян в Старобільській районній раді.

Звернутись до Старобільської районної ради у період дії карантину можливо шляхом використання засобів поштового зв’язку, подання електронного звернення на електронну адресу   (stb-raysovet@ukr.net) та за телефонами:

приймальня   2-27-80;

заступник голови районної ради  2-21-90;

керуючий справами  2-16-49;

організаційний відділ  2-13-39    2-45-09;

Звертаємо увагу, що офіційна електронна адреса та телефони Старобільської районної ради оприлюднені на офіційному сайті Старобільської районної ради (http://rada-stb.lg.ua)