Привітання голови райради з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Вітають вас з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!

Немає іншої галузі, яка була б так тісно пов’язана із забезпеченням комфортного проживання людей, життєдіяльності підприємств і установ, лікарень, шкіл і дитячих садків. Благополуччя кожного будинку, кожної оселі багато в чому залежить від надійності надання послуг, від професіоналізму людей, що працюють у цій сфері.

Комунальні блага стали настільки звичними, що ми інколи не замислюємось, якою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя району без цілодобової роботи цих служб.

Дякую всім вам за щоденну напружену та відповідальну працю.

Бажаю вам міцного здоров’я, гарного весняного настрою, благополуччя, родинного затишку, рясних матеріальних статків, нових професійних здобутків, миру та злагоди.

Зі святом вас, шановні працівники галузі!

З повагою

Голова районної ради                                                Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання