У Старобільську відзначили 206-у річницю з Дня народження Тараса Шевченка

10 березня в Старобільську відбулися урочистості з нагоди 206-ї річниці від Дня народження видатного українського поета, письменника, художника, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка.

На центральній площі міста біля пам’ятника Тарасу Шевченку зібралися керівники району та міста, представники установ та організацій району, військові, студентська молодь і громадськість Старобільщини.

На мітингу згадували про поета, який все своє життя боровся за свободу і щасливе майбутнє України, декламували його вірші. Також, присутні долучилися до проведення масштабної патріотичної акції «Луганщину єднає слово Кобзаря», що встановлює рекорд України з одночасного спільного читання вголос поезії Тараса Шевченка. Спільно було зачитано уривок з поеми «Сон».

Наприкінці заходу відбулося покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку.