Відбулася 39 сесія Старобільської районної ради

засідання тридцять дев'ятої  сесії районної ради03 березня 2020 року відбулося засідання тридцять дев’ятої  сесії районної ради сьомого скликання. Сесія була скликана у зв’язку з розглядом невідкладного питання в освітньої галузі району, згідно пункту 2.3.7. Регламенту Старобільської районної ради сьомого скликання зі змінами та враховуючи лист голови Старобільської райдержадміністрації № 01-21/396 від 26.02.2020 року. На сесії були присутні 28 депутатів.

На засідання були запрошені керівники підприємств та установ району, представники правоохоронних органів, засобів масової інформації та громадських організацій. В роботі сесії взяв участь голова Старобільської райдержадміністрації Євген Погорєлий.

депутати прийняли відповідне рішенняНа порядок денний сесії винесли питання «Про надання голові Старобільської районної ради доручення щодо підписання гарантійного листа на співфінансування проєкту, проєктну заявку та картку закладу освіти», по якому депутати прийняли відповідне рішення.

На офіційному сайті Старобільської районної ради можна отримати інформацію щодо рішення, прийнятого на тридцять дев’ятій сесії районної ради, ознайомитись з результатом поіменного голосування та переглянути засідання сесії в запису.