Відбулися районні заходи з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого українці вшановують учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні. Саме цей день 6 років тому став переломним моментом революційних подій. 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській у місті Київ розстрілювали протестувальників. Відтоді ця дата увійшла в історію України як символ патріотизму та героїзму.

Тож, сьогодні, у шосту річницю подій зими 2014 року, на Меморіалі Слави Старобільського міського парку відбулись заходи до Дня Героїв Небесної Сотні. У заходах взяли участь трудові колективи району, військові, представники громадських організацій та учнівська молодь.

Пам’ять про полеглих за Україну вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам’ятного знака загиблих за незалежність України.

Далі заходи продовжились в Старобільській центральній районній бібліотеці, де була проведена Година пам’яті «Майдан: сторінки живої історії». Працівники бібліотеки та завідуючий кафедри, доктор історичних наук, професор Луганського національного університету ім. Т. Шевченка Олександр Набока провели короткий історичний екскурс про події зими 2014 року. Присутні переглянули уривок документального фільму про основні події Євромайдану.