Відбулися районні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Саме цього дня в 1989 році відбулося виведення військ із Афганістану.

З цієї нагоди 13 лютого 2020 року в залі засідань Старобільської районної ради відбувся  урочистий захід за участю голови Старобільської районної ради Миколи Кулачка, голови Старобільської райдержадміністрації Євгена Погорєлого, представників районної організації ветеранів Афганістану, Старобільсько-Новопсковського об’єднаного районного військового комісаріату, районної організації ветеранів України, Луганського прикордонного загону, сімей загиблих воїнів та представників установ, організацій району.

Багато теплих слів лунало на адресу воїнів-інтернаціоналістів. У своєму виступі Микола Кулачка висловив їм глибоку вдячність і шану за подвиг, мужність і відвагу та побажав миру, достатку, здоров’я, злагоди і благополуччя. Після привітань керівники району нагородили грамотами районної ради та райдержадміністрації членів Старобільської районної організації Української Спіли ветеранів Афганістану за участь в бойових діях в Республіці Афганістан та на територіях інших держав.

Під час урочистостей хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих та померлих воїнів-інтернаціоналістів.

Музичні виступи вокально-інструментального ансамблю «Талісман» Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка створили щиру та урочисту атмосферу.

Після офіційної частини учасники заходу вирушили до Меморіального комплексу міського парку культури та відпочинку, де поклали квіти до Пам’ятного знаку воїнам, загиблим в Афганістані.

Цього ж дня, в Луганському обласному краєзнавчому музеї відбулося відкриття банерної виставки «Слід афганської війни» та для школярів проведений урок пам’яті загиблих земляків у локальних війнах.