Привітання голови районної ради з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні учасники бойових дій в Афганістані, воїни-інтернаціоналісти!
Шановні жителі району!

Прийміть вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім, кому судилося пройти вогняні бойові дій в Республіці Афганістан та в інших «гарячих» точках планети.

Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру,  вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлюєте відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь.

Сьогодні ми вшановуємо мужніх ветеранів всіх збройних конфліктів на території інших держав, схиляємо голови перед пам’яттю полеглих  воїнів, співчуваємо сім’ям загиблих.

Висловлюю глибоку вдячність і шану всім воїнам-інтернаціоналістам, які зберігають силу духу і оптимізму, залишаються патріотами країни та захищають її незалежність та територіальну цілісність.

Щиро бажаю вам здоров’я, достатку, злагоди в родинах, щастя, миру і добра.

З повагою

Голова районної ради                                                          Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання