До уваги депутатів Старобільської районної ради сьомого скликання!

До уваги депутатів Старобільської районної радиЩодо подання щорічної декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за звітний 2019 рік

Звертаємо увагу, що депутати місцевих рад зобов’язані подавати декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація).

За звітний 2019 рік, така декларація повинна бути подана в термін   з 01 січня до 31 березня 2020 року, шляхом заповнення форми Єдиного державного реєстру декларацій на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – Реєстр).

Підстава: ст. ст. 3, 45 Закону України «Про запобігання корупції».

Відповідно до частини 1 статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.