Відкрили виставку «Українське військо: 1917-1921»

Сьогодні, 30 січня 2020 року, працівники виконавчого апарату Старобільської районної ради взяли участь у відкритті виставки «Українське військо: 1917-1921» в Луганському обласному краєзнавчому музеї, яка підготовлена Українським інститутом національної пам’яті.

Виставка «Українське військо: 1917–1921» розповідає про початки Українського війська та його організацію, легендарних командирів, роди військ, однострої та відзнаки, зброю, найвизначніші військові формації та бойові операції 1917-1921 років.

Так, сто років тому значення власного війська для України було надзвичайно важливим, адже молодій державі з перших і до останніх днів існування доводилось боротися з агресією сусідів. У вирі боротьби формувалося військо Української революції 1917–1921 рр. Воно увібрало в себе національні традиції минулих епох, але при цьому постійно змінювалося, пристосовуючись до викликів сучасності.