Вітання голови Старобільської районної ради з нагоди 77-ої річниці з Дня визволення міста Старобільськ та Старобільського району від нацистських окупантів

Шановні старобільчани!

Щиро вітаю Вас із 77-ою річницею Дня визволення міста Старобільськ від нацистських окупантів! Саме 23 січня 1943 року Старобільськ був першим звільненим містом на Україні.

Спливають десятиріччя, але ми завжди з глибокою шаною згадуємо героїв, які ціною власного життя виборювали мир та спокій на українській землі.

Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих фронтовиків, наших земляків, віддаємо данину поваги захисникам рідної землі, всім тим, хто подарував нам можливість жити під мирним небом у мирі і злагоді.

Нинішні захисники України стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної Вітчизни, її незалежності і свободи.

Минає час, але у пам’яті поколінь навіки залишиться приклад патріотизму та мужності, непохитної волі, відданості та любові до рідної землі.

Бажаю всім жителям району здоров’я, добробуту, миру, бути упевненим у завтрашньому щасливому дні та бути вдячними тим, хто ціною життя і здоров’я відстояв мир і незалежність.

Нехай квітне і розвивається Старобільщина, а життя кожної родини буде наповнено радістю і благополуччям!

З повагою,

Голова районної ради                                                Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання