Старобільщина відзначила 77-му річницю з Дня визволення міста від нацистських окупантів

Щорічно 23 січня мешканці Старобільська відзначають День звільнення міста від фашистських загарбників. Адже у цей день в далекому 1943 році саме Старобільськ – перше місто в Україні, яке позбулося нацистської окупації.

Тож, з нагоди 77-ї річниці з Дня визволення міста від нацистських окупантів відбувся мітинг на Меморіальному комплексі міського парку культури та відпочинку. У заході взяли участь керівники місцевої влади, працівники установ, організацій району, представники громадських організацій, військовослужбовці та мешканці Старобільщини.

Після вітальних слів присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих фронтовиків, наших земляків і всіх оборонців та визволителів рідної землі. Наприкінці заходу відбулося покладання квітів до Вічного вогню.