Відбулись урочистості до Дня Соборності України

21 січня 2020 року на центральній площі м.Старобільськ відбувся захід з нагоди Дня Соборності України, який відзначається 22 січня. На заході були присутні керівники місцевої влади, працівники установ, організацій, представники Збройних сил України, студентська молодь та громадськість Старобільщини. Урочистий захід розпочався з виконання Державного гімну України, після чого ведуча розповіла про процес здобуття незалежності та возз’єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Зі словами привітань до присутніх звернулися керівники районної влади. Тематичний аудіо-супровід заходу забезпечили творча молодь району та співробітники районного Будинку культури.

На завершення урочистостей присутні поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку, тим самим ушанувавши всіх українських героїв, які боролися за вільну та незалежну Україну.