Вітання голови районної ради з Днем Соборності України

Шановні жителі району!

День Соборності України увійшов до національного календаря як свято, яке ми відзначаємо на державному рівні. Адже ідея єдності України була однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років.

Це свято нагадує нам, що український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про добробут народу.

Тож прийміть найкращі привітання з нагоди одного з найвеличніших свят – Дня Соборності України! Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртують нас для здійснення високої мети – щасливого і гідного життя, процвітаючої, могутньої, соборної України!

Зі святом!

З повагою

Голова районної ради                                                Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання