Різдвяні колядки

завітали маленькі колядникиСьогодні, 8 січня, з новорічно – різдвяною колядою до Старобільської районної ради та райдержадміністрації завітали маленькі колядники. Вихованці   разом із своїми наставниками, привітали працівників районного місцевого самоврядування та держслужбовців з новорічно – різдвяними святами. Продовжуючи багаторічні традиції українців, талановиті колядники виконали різдвяну виставу, щедрівки,  бажали миру і злагоди, щастя, радості, усяких гараздів. Навзаєм присутні подякували гостям за чудові привітання та щирі побажання, адже за народними повір’ями те, що побажають колядники та щедрувальники, обов’язково має здійснитися у Новому році. Щира вдячність організаторам і виконавцям, які намагаються у такий спосіб зберігати та примножувати наші українські традиції.