З вітаннями та подарунками

З вітаннями та подарунками3 січня 2020 року по щорічній традиції керівництво Старобільського району голова районної ради Микола Кулачка  та  в.о. голови райдержадміністрації Олена Григоренко  завітали до Комунального некомерційного підприємства «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання» Старобільської районної ради, а саме до акушерсько-гінекологічного  відділення, з новорічними привітаннями та подарунками.

В перші дні 2020 року в нашому районі побачили світ дві дівчинки – тепер вже жительки  м.Старобільська  та села Данилівка Біловодського району,  та один хлопчик  став мешканцем смт.Біловодськ.

Першою народилася дівчинка 2 січня о 9 годині 15 хвилин,  вагою 3500 г. та зростом 51 см.

Голова районної ради щиро привітав породіль та немовлят  з Новим роком та Різдвом Христовим, побажав  матусям миру та злагоди, сімейного благополуччя, а  новонародженим рости здоровими на радість своїм батькам з  гарною та щасливою долєю.