Вітання голови районної ради з Новим роком та Різдвом Христовим

Шановні  жителі  району!

Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!

Минають останні дні старого року. На порозі – світлі новорічні та різдвяні свята, які були та залишаються надзвичайно радісними і хвилюючими у житті кожного з нас.

Рік, що минає, подарував нам радість і сум, віру в майбутнє країни та біль втрат. 2020-й – стане для всіх нас не лише роком випробувань, а й роком нового досвіду, знань і життєвої мудрості.

Зичу вам, щоб у минулому році залишилися всі негаразди, проблеми, нездійснені мрії та сподівання.

Нехай Новий – 2020 рік буде щедрим на цікаві плани, нові досягнення та професійні перемоги.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, миру, сімейної злагоди, достатку, добра і благополуччя.

Веселих різдвяних свят та щасливого Нового року!

З повагою,

голова районної ради                                                        Микола Кулачка

Опубліковано в Вітання