Стаценко Леонід Олексійович (некролог)

25 грудня 2019 року надійшла сумна звістка – на 65 році життя помер керуючий справами Старобільської районної ради.

Леонід Олексійович народився 23 січня 1955 року в м. Старобільськ Луганської області. Після закінчення школи поступив до Новосибірського електротехнічного інституту за спеціальністю «технологія машинобудування», який закінчив у 1978 році. З 1981 року по 1983 рік проходив службу в лавах Радянської Армії. З 1984 року по 2003 рік проходив службу в органах внутрішніх справ України (Управління пожежної охорони ).

Свою діяльність в Старобільській районній раді розпочав з 2006 року на посаді начальника організаційного відділу. У 2010 році був обраний депутатом Старобільської районної ради VI скликання та заступником голови районної ради. З 2015 року працював керуючим справами Старобільської районної ради. Він був висококласним фахівцем, усією душею вболівав за обрану справу, був тактовний, доброзичливий.

Смерть цієї людини – це гірка втрата не лише для його рідних. Добра пам’ять про Леоніда Олексійовича Стаценка назавжди залишиться світлою смужкою у серцях людей, які його знали.

Від імені депутатів районної ради, виконавчого апарату та від себе особисто висловлюю наші співчуття рідним та близьким Леоніда Олексійовича.

Голова  районної ради                                   Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Без рубрики