Відбулася 38 сесія Старобільської районної ради

відбулося засідання тридцять восьмої сесії24 грудня 2019 року відбулося засідання тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 21 депутат.

На засідання були запрошені керівники Старобільської райдержадміністрації, керівники підприємств та установ району, представники правоохоронних органів, громадських організацій та засобів масової інформації.

Депутатським корпусом було розглянуто 14 питань порядку денного. На пленарному засіданні депутати затвердили районний бюджет Старобільського району на 2020 рік, внесли зміни до рішення районної ради від 21.12.2018 № 32/20 «Про районний бюджет Старобільського району на 2019 рік», прийняли низку рішень необхідних для діяльності КНП «Старобільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Старобільської районної ради» та інше.

На сайті Старобільської районної ради можна отримати інформацію щодо рішень, прийнятих на тридцять восьмої сесії районної ради, ознайомитись з результатами поіменного голосування та переглянути засідання сесії в запису.