Звернення голови районної ради у зв’язку з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня ми вшановуємо подвиг героїв, які захистили людство від радіаційної загрози, спричиненої вибухом на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС 26 квітня 1986 року.

Ризикуючи здоров’ям і життям, пожежники, військові, інженери, будівельники, лікарі, вчені йшли в чорнобильське пекло. Серед них – наші земляки.

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції – це рана України, її смертоносний вплив відчуватиме ще не одне покоління.

Незважаючи на складну ситуацію в державі, ми не маємо права забувати про подію, яка суттєво змінила наші погляди на сучасну цивілізацію.

Нам потрібно консолідувати зусилля влади та громадськості з метою посилення соціального захисту тих, кого торкнулася Чорнобильська трагедія. Адже їм потрібні особлива турбота, щира людська увага, дієва підтримка.

Висловлюю глибоку вдячність мужнім ліквідаторам наслідків найбільшої у світі техногенної катастрофи. Засвідчую повагу фахівцям, які ще й дотепер виконують відповідальні завдання з їх мінімізації.

Щиро бажаю учасникам ліквідації наслідків аварії міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра та злагоди.

З повагою,

голова районної ради                                                Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Звернення