Відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

13 грудня 2019 року на площі Гоголя відбулися заходи з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.      У заході взяли участь керівники району, голова та члени громадської організації «Ветеранів та інвалідів Союз Чорнобиль України в Старобільському районі», громадськість Старобільщини.

Присутні висловили слова подяки та віддали шану всім тим, хто ціною власного здоров’я та життя захистив світ від наслідків Чорнобильської катастрофи, хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, чиє життя обірвав смертоносний атом, та поклали квіти до Меморіальної плити і до пам’ятного знаку героям Чорнобиля.

У заходах з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС взяв участь голова Старобільської районної ради Микола Кулачка.