Привітання голови районної ради з днем працівників суду України

Шановні судді та працівники судів!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем працівників суду!

Ваша фахова діяльність відіграє дедалі вагомішу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості, сприяє у розвиткові України як демократичної та правової держави. Тож саме від Ваших наполегливих зусиль залежить надійність правового захисту громадян, а відтак і збереження у суспільстві стабільності й громадського миру.

Тож нехай Вашу почесну працю завжди супроводжує успіх, а кожний день повниться плідним змістом і наближає нас до спільної мети — утвердження верховенства права в нашій державі!

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, миру, добра та злагоди вам і вашим родинам!

Нехай Ваш високий професіоналізм, досвід та знання будуть і надалі сприяти підвищенню рівня правової свідомості в нашому суспільстві!

З повагою,

голова районної ради                                                       Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання