Відбулася 37 сесія Старобільської районної ради

12 грудня 2019 року відбулося засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 23 депутата.
На засіданні були присутні керівники Старобільської райдержадміністрації, керівники підприємств та установ району, представники правоохоронних органів та громадських організацій.
На порядок денний сесії було винесено 18 питань. На пленарному засіданні депутати затвердили Програму економічного і соціального розвитку Старобільського району Луганської області на 2020 рік, прийняли низку рішень, необхідних для продовження реформування комунальної установи «Старобільське районне територіальне медичне об’єднання», внесли зміни до рішення районної ради від 21.12.2018 № 32/20 «Про районний бюджет Старобільського району на 2019 рік» та інше.
На сайті Старобільської районної ради можна отримати інформацію щодо рішень, прийнятих на тридцять сьомої сесії районної ради, ознайомитись з результатами поіменного голосування та переглянути засідання сесії в запису.