Привітання голови районної ради з Днем сухопутних військ України!

Шановні військовослужбовці та ветерани
Сухопутних військ України!

Щиро вітаю Вас з професійним святом – Днем Сухопутних військ Збройних Сил України!

Сухопутні війська — це головна складова та основа оборонної могутності держави та її Збройних Сил.

Приємно відзначити, що особовий склад Сухопутних військ з честю виконує покладене на нього відповідальне завдання, разом з іншими видами Збройних Сил України успішно забезпечує обороноздатність держави, захист її суверенітету. Набувають авторитету і досвіду створені у складі Сухопутних військ об’єднані сили швидкого реагування.

У цей святковий день висловлюю Вам щиру вдячність за відданість професії, народу та Вітчизні.

Окремі слова подяки — ветеранам, які створили фундамент Сухопутних військ, зберегли для молоді кращі бойові традиції.

Нехай і надалі буде плідною Ваша така необхідна суспільству армійська праця, ніколи не вичерпується енергія творчих пошуків для здобутків і перемог.

Бажаю міцного здоров’я, злагоди, миру, благополуччя, добра та сімейного затишку.

З повагою,

голова районної ради                                                Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання