Урочистий захід з нагоди Дня місцевого самоврядування

6 грудня 2019 року, напередодні Дня місцевого самоврядування, який відзначається 7 грудня, в Старобільському Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбулися урочисті заходи, в яких взяли участь керівники району та міста, депутати районної, міської та сільських рад, сільські голови та делегації сільських рад, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, представники комунальних підприємств Старобільської районної ради та громадськість Старобільщини.

Керівники району привітали усіх, хто працював та працює у сфері місцевого самоврядування з професійним святом. Зокрема, голова районної ради Микола Кулачка у своєму привітанні висловив подяку депутатам різних рівнів, членам виконкомів місцевих рад та працівникам органів місцевого самоврядування за самовіддану працю, професіоналізм і відповідальність. Особливі слова подяки були адресовані ветеранам самоврядної ниви. Та побажав всім плідної праці, успіхів та благополуччя.

За значний особистий внесок у зміцнення і розвиток місцевого самоврядування на Старобільщині, відповідальне ставлення до обраної справи, активну життєву позицію та з нагоди Дня місцевого самоврядування кращим представникам місцевого самоврядування керівники району вручили квіти та відзначили грамотами районної ради та районної державної адміністрації.

Після урочистої частини відбувся святковий концерт – своїми музичними виступами присутніх порадували працівники районного Будинку культури та ансамбль пісні й танцю «Патруль» ГУНП в Луганській області.