Привітання голови районної ради з нагоди Всесвітнього дня волонтерів

світ відзначає Всесвітній день волонтерів

Шановні волонтери!

5 грудня світ відзначає Всесвітній день волонтерів. З цієї нагоди сердечно вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня зміцнює нашу державу. Цей день є святом кожного, хто долучився до спільної справи.

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

У час, коли наша країна перебуває в складній ситуації, коли серед простих людей панує нерозуміння, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху.

Прийміть щиру подяку за чуйність, за бажання допомагати усім, хто опинився в скрутних обставинах.

Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

З повагою,
голова районної ради                                                Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання