Привітання голови районної ради з Днем Збройних Сил України!

вітаю Вас з Днем Збройних Сил

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Збройних Сил України!

Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний час стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто стоїть на захисті нашої країни, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу. Ваша служба – це не тільки професія, для більшості з Вас – це справа всього життя.

Сьoгoдні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку та відпoвідальність, рoблять усе мoжливе для зміцнення oбoрoнoздатнoсті нашoї держави.

Я впевнений, що навіть у найскладніших умовах ви залишитеся вірними присязі, спрямуєте всі свої сили та професійну майстерність на підтримання високої бойової готовності, дисципліни та організованості.

Бажаю вам добра, злагоди, щастя, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, здоров’я та звершення ваших мрій і побажань.

Зі святом!

З повагою,
голова районної ради                                                Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання