Привітання голови районної ради з Днем місцевого самоврядування

Щиро вітаю Вас зі святом

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування,
депутати місцевих рад!

Щиро вітаю Вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в місцевому суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так і за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання.

Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю всім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

З повагою,
голова районної ради                                                Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання