Захід до Дня пам’яті жертв голодомору

жалобний мітинг біля хреста жертвам Голодомору У заході взяли участь керівники місцевої влади, працівники установ, організацій району, представники релігійних конфесій та  громадськість Старобільщини З нагоди вшанування пам’яті жертв голодомору, що відзначається в Україні в четверту суботу листопада, 22 листопада 2019 року  на кладовищі с. Чмирівка Старобільського району було проведено жалобний мітинг біля хреста жертвам Голодомору.  У заході взяли участь керівники місцевої влади, працівники установ, організацій району, представники релігійних конфесій та  громадськість Старобільщини.

Під час проведення заходу присутні сказали слова вшанування пам’яті жертвам голодомору, була проведена панахида за померлими в ці роки, а наприкінці поклали квіти до Пам’ятного знаку жертвам голодомору.