Привітання голови районної ради з нагоди Дня Гідності та Свободи!

вітання з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні жителі району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Гідності та Свободи!

В цей знаменний день ми вшановуємо справжніх патріотів України, які впродовж всієї історії боролись і працювали задля незалежності нашої держави, дотримання справедливості та прав людини. Нині ми йдемо нелегким шляхом, демонструючи свою гідність та прагнення до свободи. Разом – ми сила, а наше суспільство здобуло право на зміни.

Хочу висловити вдячність тим, хто постав на захист демократичних цінностей, національних інтересів нашої держави та її вибору.

Низький уклін тим бійцям, які в тяжкий час для країни  продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян. Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Бажаю добра і злагоди, мирного буття, віри у гідне майбутнє України, радості й перемог!

З повагою,

Голова районної ради                                              Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання