Урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства

День працівників сільського господарства в Україні

Щорічно у третю неділю листопада відзначається День працівників сільського господарства в Україні. Це професійне свято всіх працівників сільського господарства, а також підприємств, які займаються переробкою сільськогосподарської сировини.

Тож напередодні свята, 15 листопада 2019 року, в залі Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства. З професійним святом аграріїв привітали керівники району. За високий професіоналізм, бездоганну, сумлінну працю, вагомий особистий внесок в розвиток сільськогосподарської галузі Старобільщини та з нагоди Дня працівника сільського господарства подяками та грамотами нагородили кращих працівників агропромислового комплексу району. У церемонії нагородження взяв участь голова Старобільської районної ради Микола Кулачка, який у своєму вітальному виступі подякував присутнім за їх нелегку селянську працю та побажав високих трудових успіхів.

Святкового настрою присутнім додали пісенні вітання у виконанні творчих колективів Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка.