Привітання голови районної ради з Днем працівників сільського господарства

вітаю вас з професійним святом

Шановні працівники агропромислового комплексу Старобільщини!

Від себе особисто та від імені депутатів та виконавчого апарату районної ради вітаю вас з професійним святом –Днем працівників сільського господарства.

Споконвічно напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою її процвітання. Аграрний сектор економіки є базовим у нашому районі, в якому працюють дбайливі господарі.

День працівників сільського господарства – це свято людей праці, для яких безмежна шана до рідної землі визначила не тільки професію, але й людську долю.
Дозвольте від щирого серця подякувати вам – працівникам ланів і ферм, керівникам і фахівцям сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, власникам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва району, за те, що ви зберегли і примножили традиції українського села, за самовіддану працю, щедрість душі, теплоту сердець, любов до свого рідного краю, до своєї землі.

Бажаю доброго здоров’я, щастя, благополуччя, злагоди і радості у ваших родинах, благодатної ниви та щедрих врожаїв!

З повагою,
голова районної ради                                                               Микола КУЛАЧКА

Опубліковано в Вітання