Відбулося засідання госпітальної ради Північного госпітального округу Луганської області

6 листопада 2019 року в малому залі Старобільської районної ради відбулося засідання госпітальної ради Північного госпітального округу Луганської області6 листопада 2019 року в малому залі Старобільської районної ради відбулося засідання госпітальної ради Північного госпітального округу Луганської області, в якому взяв участь голова районної ради Кулачка Микола Олександрович, член госпітальної ради.

На засіданні переобрали голову та заступників Госпітальної ради Північного госпітального округу. Після обговорення, головою госпітальної ради обрали генерального директора Під час засідання також затвердили типове Положення про Госпітальну раду Північного госпітального округу та створили робочу групу по розробці Перспективного плану розвитку Північного госпітального округуКомунального некомерційного підприємства «Біловодська багатопрофільна лікарня» Біловодської селищної ради Чередниченка Романа Васильовича, заступниками обрали голову Старобільської районної ради Кулачка Миколу Олександровича та директора комунального некомерційного підприємства «Міловська центральна районна лікарня» Міловської районної ради Горбаченко Галину Іллівну.

На засіданні переобрали голову та заступників Госпітальної ради Північного госпітального округуПід час засідання також затвердили типове Положення про Госпітальну раду Північного госпітального округу та створили робочу групу по розробці Перспективного плану розвитку Північного госпітального округу.

Подальша робота госпітальної ради буде плануватися новообраним керівництвом ради.