Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери України

До Дня працівника соціальної сфери 1 листопада 2019 року у приміщенні Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка відбулися святкові урочистості.

До Дня працівника соціальної сфери 1 листопада 2019 року у приміщенні Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка відбулися святкові урочистостіЗ нагоди свята в залі зібрались представники управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, Старобільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України, районного центру зайнятості, територіального центру соціального обслуговування, центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, Старобільського обласного психоневрологічного інтернату, Старобільського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального та громадських організацій.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери району нагородили грамотамиЗ професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, привітав голова районної ради Микола Кулачка. У своїй промові він також висловив подяку працівникам соціальної сфери та побажав злагоди, миру і благополуччя.

За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери району нагородили грамотами.

Порадували винуватців свята музичні виступи творчих колективів Старобільщини.