Привітання голови районної ради з Днем працівника соціальної сфери

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери УкраїниШановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України.

Це свято людей, які щоденно піклуються про ветеранів, інвалідів, недієздатних і одиноких громадян, малолітніх, бездомних, дітей-сиріт. Ви займаєтеся питаннями безробіття, оплати праці, контролюєте виконання норм соціального законодавства. Ви ті, хто першими приймає на себе людські проблеми, біль та життєві негаразди та ті, хто від них не відвертається, а прагне допомогти і підтримати.

Ваше свято – це чудова нагода висловити вдячність всім, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення.
Переконаний, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя та подальших успіхів у роботі.

З повагою,
Голова районної ради                                             Микола КУЛАЧКА