До 75-ї річниці визволення України від нацистських загарбників

28 жовтня 2019 року на Меморіалі Слави міського парку культури та відпочинку відбувся мітинг з нагоди 75-ї річниці з Дня визволення України від нацистських загарбників28 жовтня 2019 року на Меморіалі Слави міського парку культури та відпочинку відбувся мітинг з нагоди 75-ї річниці з Дня визволення України від нацистських загарбників. У заході взяли участь керівники району, представники установ та організацій району, військові, молодь та громадськість Старобільщини.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів – визволителів, які віддали своПо завершенню мітингу відбулось покладання квітів до Вічного вогнює життя, захищаючи Україну. По завершенню мітингу відбулось покладання квітів до Вічного вогню.

Пам’ять про цей подвиг ми маємо берегти та передавати нашим дітям і онукам. Воїни-визволителі для нас – символ стійкості і мужності, любові до рідної землі і служіння народу, а їх героїчний шлях – невичерпне джерело сили духу та віри у щасливе майбутнє країни.