Відбулася позачергова конференція «афганців» у Старобільську

25 жовтня 2019 року у залі засідань Старобільської районної ради відбулася позачергова VIII звітно-виборча конференція Старобільської районної організації Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів)25 жовтня 2019 року у залі засідань Старобільської районної ради відбулася позачергова VIII звітно-виборча конференція Старобільської районної організації Українська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів). В роботі взяли участь 48 делегатів.

На конференції були присутні керівники району, керівники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, районної медико-соціальної експертної комісії та представники громадських організацій.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Віктора Олександровича Сергієнка, який очолював Старобільську районну організацію УСВА, був депутатом Старобільської районної ради сьомого скликання  та пішов з життя у березні 2019 року.На конференції заслухали звіти про роботу правління заступника голови спілки і голови ревізійної комісії за 2017 по 2019 роки, а також обрали керівний склад організації

На конференції заслухали звіти про роботу правління заступника голови спілки і голови ревізійної комісії за 2017 по 2019 роки, а також обрали керівний склад організації. Роботу правління було признано – задовільною.

Головою правління на наступний термін обраний Микола Андрійович Івахненко. А його заступниками – Сергія Тимофійовича Буткова та Петра Васильовича Гаценка. Після вирішення кадрово-організаційних питань відбулася церемонія нагородження, де відзначили воїнів – «афганців». Після закінчення заходу учасники  конференції вирушили до Меморіального комплексу міського парку культури та відпочинку, де поклали квіти до Пам’ятного знаку воїнам, загиблим в Афганістані.

У роботі конференції в складі президії взяв участь голова Старобільської районної ради Микола Кулачка. Конференція пройшла в діловій, конструктивній обстановці, вирішені всі питання порядку денного.