Привітання голови районної ради Миколи Кулачка з Днем працівників освіти

З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання.

Шановні вчителі, працівники та ветерани освітянської ниви Старобільщини!

З нагоди Вашого професійного свята прийміть найщиріші вітання.

Відзначення Дня вчителя вже давно стало знаком всенародної шани та вдячності до тих, хто супроводжує  дитину на її життєвому шляху, відкриває  захоплюючий світ знань, допомагає  мудрою порадою та радіє за успіхи своїх вихованців.

Це свято вшановує інтелект, людяність, щирість душі та безмежну любов до дитини, яку Ви ведете від дитинства до зрілості, скрізь закономірні або неочікувані життєві труднощі. Навіть випускаючи своїх учнів у велике життя, ви назавжди залишаєтесь з ними, і ваша наука, ваш досвід, ваша любов підтримують цілком дорослих людей протягом усього життя.

Вашими зусиллями, шановні педагоги, твориться майбутнє країни. Ми шануємо Вашу мудрість, наполегливість і професіоналізм.

Щиро дякую вам за невтомну працю, за покликання дарувати мудрість і знання дітям, за мужність, самовідданість і талант.

Бажаю найголовнішого – здоров’я, а також задоволення від непростої справи, яку Ви робите щодня. Нехай Вам щастить!

Зі святом!

З повагою,

голова районної ради                                                   Микола Кулачка

Опубліковано в Вітання