Освітян району привітали з професійним святом – Днем працівників освіти

3 жовтня 2019 року в залі Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбулися урочисті з нагоди відзначення Дня працівників освіти3 жовтня 2019 року в залі Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбулися урочисті з нагоди відзначення Дня працівників освіти.

З професійним святом освітян району привітали голова Старобільської районної ради Микола Кулачка, в.о. голови Старобільської районної державної адміністрації Олександр Калінін, начальник відділу освіти Старобільської райдержадміністрації Олена Івашкіна та інші.

У своєму виступі Микола Кулачка подякував освітянам за їх нелегку працю, за формування майбутнього країни та побажав міцного здоров’я, злагоди, порозуміння та підтримки.У своєму виступі Микола Кулачка подякував освітянам за їх нелегку працю, за формування майбутнього країни та побажав міцного здоров'я, злагоди, порозуміння та підтримки

За традицією, у цей святковий день, за високі досягнення в навчанні та вихованні молодого покоління кращих працівників освіти району було нагороджено Почесними грамотами та подяками.

Бурхливими оплесками вітали на святі найдорожчих гостей – ветеранів педагогічної ниви, які впродовж багатьох років свій розум, душу та здоров’я віддавали дітям та ділилися з ними своїм досвідом.

Після офіційної частини привітань та нагороджень відбувся святковий концерт за участю творчих колективів Старобільщини.