Привітання голови районної ради з Днем міста Старобільськ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста!

Шановні старобільчани та гості міста!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування Дня міста!

Це особливий день, бо іменини рідного міста – це свято єднання. Саме в такі моменти ми відчуваємо в своїх серцях любов і гідність за свою малу вітчизну, сповнюємося почуттям єдиної родини.

Це свято об’єднує усіх, кому дороге місто – його вулиці, будівлі, сквери і парки, його героїчне минуле і трудове сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога.

Усі досягнення, якими багатий Старобільськ, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців. Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, прагнемо набувати європейського вигляду. Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для свого життя.

Дякую вам, шановні старобільчани, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій райцентру, покращення добробуту його жителів.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.

Бажаю, щоб у кожній домівці були мир і спокій, збувалися всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра.

З днем народження, Старобільськ!

З повагою,
Голова районної ради                                             Микола КУЛАЧКА