Віталій Комарницький, голова Луганської військово-цивільної адміністрації, з робочим візитом в Старобільському районі

Сьогодні, 19 вересня, голова облдержадміністрації Віталій Комарницький з робочою поїздкою перебував на СтаробільщиніСьогодні, 19 вересня, голова облдержадміністрації Віталій Комарницький з робочою поїздкою перебував на Старобільщині. Зустрічали та супроводжували його перебування голова Старобільської районної ради Микола Кулачка та в.о. голови райдержадміністрації Олександр Калінін.

В ході поїздки голова області оглянув ділянки автомобільної дороги Т-13-02 «Танюшевка-Старобільськ-Бахмут» в селі Нижня Покровка.

Заключним акордом від універівців була виставка студенських робіт.Відвідав Луганський національний аграрний університет, де зустрівся з в.о. ректора Подольським Ростиславом , обговорили шляхи та подальші дії навколо організації повноцінного функціонування університету, удосконалення навчальної бази та ремонту гуртожитку у м.Старобільськ .

Далі за планом візиту був Державний заклад «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Віталій Комарницький поспілкувався з керівництвом університету, студентами в учбових аудиторіях, подивився як організований побут студенської молоді в гуртожитку. Заключним акордом від універівців була виставка студенських робіт.

За пропозицією керівництва нашого району Миколи Кулачка та Олександра Калініна голова облдержадміністрації завітав до Інклюзивного центру для дітей з особливими вадами здоров’яЗа пропозицією керівництва нашого району Миколи Кулачка та Олександра Калініна голова облдержадміністрації завітав до Інклюзивного центру для дітей з особливими вадами здоров’я.