Відбулася 36 сесія Старобільської районної ради

18 вересня 2019 року відбулося засідання тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання18 вересня 2019 року відбулося засідання тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання. У роботі сесії взяли участь 27 депутатів.

На засідання були запрошені керівники Старобільської райдержадміністрації, керівники підприємств та установ району, представники правоохоронних органів, громадських організацій та засобів масової інформації.

На порядок денний сесії було винесено 32 питання, які попередньо розглянули на засіданнях постійних комісій районної ради. На пленарному засіданні депутати зетвердили звіти директорів Комунальних установ та підприємств Старобільського району та уклали з ними контракти на новий строк, внесли змін до Комплексної районної програми У роботі сесії взяли участь 27 депутатівсоціального захисту і реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2016-2020 роки, внесли зміни до районного бюджету на 2019 рік та інше.

На сайті Старобільської районної ради можна отримати інформацію щодо рішень, прийнятих на тридцять шостій сесії районної ради, ознайомитись з результатами поіменного голосування та переглянути засідання сесії в запису.