Меню Закрити

Свято тих, хто першим приходить на допомогу: привітання рятівників Старобільського району

Мужність, відвага, витримка, сила і удача – всі ці характеристики притаманні людям однієї з найважливіших та найнебезпечніших професій – рятівникам

Мужність, відвага, витримка, сила і удача – всі ці характеристики притаманні людям однієї з найважливіших та найнебезпечніших професій – рятівникам. Рятівник – той, хто першим приходить на допомогу при виникненні надзвичайних ситуацій.

Тож 17 вересня 2019 року у Старобільську відбулися урочистості з нагоди Дня рятівника. В рамках відзначення професійного свята на центральній площі міста було організовано показ пожежно-рятувальної техніки. А в приміщенні Старобільського районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбулося урочисте привітання працівників Старобільського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Луганській області та рятівників 6-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Луганській області.

На заході були присутні керівники району та міста, працівники установ, організацій району, представники громадських організацій, учнівська молодь та жителі Старобільщини.

На адресу рятувальників лунали численні вітання від гостей заходу, а найкращі працівники були відзначені. У церемонії нагородження за високі показники у роботі, особистий внесок у справу захисту населення і території району, мужність, проявлену під час виконання службових обов’язків та з нагоди Дня рятівника грамотами районної ради та райдержадміністрації взяв участь голова районної ради Микола Кулачка. У своєму виступі він привітав рятувальників та ветеранів пожежної охорони, висловив подяку за вірність обов’язку, постійну готовність до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та побажав злагоди, миру та благополуччя.

Урочистий та піднесений настрій присутнім на святі забезпечили музичні та танцювальні виступи творчих колективів району.

Опубліковано в Новини
Старобільська районна рада
Перейти до вмісту