Привітання голови районної ради з Днем рятівника України

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня рятівника!

Шановні рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони Старобільщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня рятівника!

У житті ви обрали одну з найблагородніших професій – захищати й рятувати людей, матеріальні цінності, природні багатства від проявів стихії і техногенних катастроф.

«Запобігти! Врятувати! Допомогти!» – ці слова є девізом вашої служби, який засвідчує гуманність та жертовність вашої професії. Тож нехай ваша відданість справі, готовність захищати національні багатства, і насамперед здоров’я і життя людей, надихають вас на нові досягнення.

Впевнений, що ваш високий професіоналізм, здатність приймати відповідальні рішення, надзвичайна людяність, помножені на знання і досвід, будуть і надалі спрямовані на достойне виконання завдань.

Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, здійснення мрій та бажань і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!

З повагою,
Голова районної ради                                                  Микола Кулачка

Опубліковано в Вітання