У Старобільську відбулись урочисті заходи з нагоди Дня підприємця

відбулися урочисті заходи з нагоди Дня підприємця30 серпня 2019 року в приміщенні районного Будинку культури ім. Т.Г. Шевченка відбулися урочисті заходи з нагоди Дня підприємця, який в Україні відзначається в першу неділю вересня.
На заході були присутні керівники району та міста, працівники підприємств, установ, організацій району, підприємці, громадськість, жителі та гості Старобільщини.Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт
В.о. голови – заступник голови Старобільської районної ради Сергій Домарєв у своєму привітанні висловив подяку підприємцям за їх роботу та побажав успіху, здоров’я, миру і злагоди. Кращих підприємців за особистий внесок в соціально-економічний розвиток Старобільського району і з нагоди Дня підприємця нагородили грамотами.
Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт за участю підприємців та їх родин, дефіле сучасного модного одягу та різноманітні цікавинки, що створило святковий настрій для всіх присутніх.