Привітання голови районної ради зі святом 1 Вересня – Днем знань

Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року

Дорогі учні, шановні освітяни та батьки!

Прийміть найтепліші привітання з Днем знань і початком нового навчального року. 1 вересня – це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас та дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням – до своєї другої домівки – у школу.1 вересня – це свято, яке дороге кожному, хто навчається і навчає: для педагогів починається новий етап в роботі та радість від зустрічі зі своїми вихованцями. Для дітей – це новий етап серйозної роботи, спілкування з друзями, успіхів і відкриттів.

В цей святковий день хочеться побажати педагогам і батькам професійних успіхів, мудрості і терпіння.

А всім учням – наполегливості, відмінних оцінок, творчості та насиченого життя в наступаючому навчальному році! Упевнений, що всім під силу подолати труднощі, стати по-справжньому освіченими людьми і внести свій вклад у розвиток нашої країни.

З повагою,

Голова районної ради                                                         Микола Кулачка

Опубліковано в Вітання