У Старобільську вшанували пам’ять загиблих захисників України

Луганському обласному краєзнавчому музеї м. Старобільськ відбувся захід щодо вшанування пам'яті загиблих захисників країниПрезидент України підписав указ  № 621/2019  про відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України, з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу у суспільстві.

Тож, цього дня в Луганському обласному краєзнавчому музеї м. Старобільськ відбувся захід щодо вшанування пам’яті загиблих захисників країни, де були присутні в. о. голови – заступник голови районної ради Сергій Домарєв, в. о. голови Старобільської районної державної адміністрації Олександр Калінін, міський На заході працівники музею нагадали про основні події збройного конфлікту на Сході України та її учасниківголова Яна Літвінова, представники установ, організацій району, військовослужбовці та громадськість Старобільщини. На заході працівники музею нагадали про основні події збройного конфлікту на Сході України та її учасників. Зокрема, про  Іловайську трагедію. Також, присутні ознайомилися з виставкою «Заради рідної землі», яка присвячена загиблим під час проведення АТО/ООС, уродженцям Луганщини.