Відбулася щорічна серпнева вчительська конференція

відбулась щорічна серпнева конференція працівників освіти27 серпня 2019 року в Старобільському районному Будинку культури ім. Т.Г.Шевченка відбулась щорічна серпнева конференція працівників освіти Старобільського району. Близько 350 учасників долучилися до її проведення.

Серед присутніх – в.о. голови – заступник голови районної ради Сергій Домарєв, в.о. голови Старобільської районної державної адміністрації Олександр Калінін, начальник відділу освіти Старобільської районної державноїКерівники районної влади привітали педагогів з початком нового навчального року адміністрації Олена Івашкіна, освітяни та громадськість Старобільщини.

Керівники районної влади привітали педагогів з початком нового навчального року. У своєму привітанні Сергій Домарєв подякував працівникам освіти за їх складну роботу та побажав витримки та наснаги, нових творчих звершень та мудрості у розв’язанні проблем, бути креативними і сучасними.

відбулось нагородження педагогічних колективів районуНа конференції присутні мали змогу привітати молодих спеціалістів, підвести підсумки розвитку дошкільної, середньої та позашкільної освіти у 2018/2019 навчальному році, розглянути доповідь у формі відеокасту «Пріоритетні напрямки роботи на шляху створення Нової української школи у Старобільському районі» та інше.

Після підбиття підсумків конференції та прийняття резолюції відбулось нагородження педагогічних колективів району за результатами  підготовки до 2019-2020 навчального року.